• Phone : +90 850 441 16 56

Hexis

 

SKINTAC HX20000 Araç Kaplama Folyoları      

İki katmanlı, yüksek performans cast folyo serisidir. Özel parlak ve mat renklerde folyolardır. Kullanım alanları; araç (araba, motosiklet, tekne) ve araç parçalarının kaplamaları ile elektronik eşyalar; dizüstü bilgisayar, cep telefonları, mobilya, beyaz eşya ve benzeri dekoratif amaçlı kaplamalardır. Uygulaması son derece kolaydır.            

       *Hex'Press ; Hexis tarafında geliştirilmiş ve folyonun yapışkanlı yüzeyinde bulunan özel bir dokudur. Hex'Press dokulu folyoların yapışkan yüzeyinde uygulamada oluşabilecek hava kabarcıklarının folyonun dışına itilmesini sağlayan hava kanalları mevcuttur. Bu sayede Hex'Press dokulu folyolar kolay ve hızlıca yapıştırılır ve hava kabarcıklarının önüne geçilir.            

 

 

Rulo Ölçüsü : 1,52 m x 20 m

Kalınlık : 80-110 mikron

 

HX20000 Özel Renk Üretimi  

Hexis 10 rulodan az olmayan siparişlerinizde istediğiniz rengi sizin için üretiyor. Renk üretimi için bize numune göndermeniz yeterli! Daha detaylı bilgi için telefonlarınızı bekliyoruz.                        

 

 

HXR150 Dokulu Siyah Polimerik Folyo      

HXR150 polimerik ve dokulu yüzeye sahip araç kaplama folyosudur. Özellikle kapı aralarında siyah bant şeritlerin elde edilmesi için üretilmiştir. Aracın fazla kıvrımlı olmayan bazı düz kısımlarının kaplanmasında da kullanılabilir.